تبلیغات
فایل داکشاید شما هم دوست داشته باشید که سیستم دوربین مداربسته در اتاق منزل، اتاق محل کار و یا هر جا که خواستید داشته باشید.برای بیشتر شدن امنیت حاضر باشید هزینه کنید. ولی هزینه همچین سیستمی با کمترین امکانات حدود یک میلیون تومان می باشد.خب در این صورت باید بیخیال امنیت حریم خصوصی خود شویم؟ یا اینکه همیشه استرس داشته باشیم؟ مشخص است که پاسخ منفی است و ما یک راه سوم در پیش روی شما قرار میدهیم . پس …اگر می خواهید همزمان در دو مکان حضور داشته باشید.
اگر می خواهید بر کارکنان خود نظارت کنید.
اگر به هم اتاقی های خود اعتماد ندارید.
اگر نگران آمدن دزد هستید.
اگر دوست دارید گامی در حفظ امنیت دارایی خود بردارید.
نگران هزینه آن نباشید. چون شما می توانید با داشتن یک رایانه و یک وبکم و اینترنت به راحتی همچین سیستمی را راه اندازی کنید.

تمام مراحل بصورت گام به گام و تصویری در این محصول آورده شده است.ضبط تصاویر با تشخیص حرکت

در این آموزش شما یاد خواهید گرفت تنظیماتی را اعمال کنید تا هارد شما از فیلم های بدون رویداد و بی حرکت پر نشود. فقط هنگامی دوربین ها شروع به ضبط کردن کنند که حرکت در اتاق را حس کنند. این تنظیمات مربوط به چک پیکسل های تصویر می باشد. در واقع با تغییر در پیکسل های تصاویر سیستم این حرکت را تشخیص داده و شروع به ضبط تصاویر می کند. میزان حساسیت این ویژگی قابل تنظیم بوده و برای شما بصورت کاملا تصویری آورده شده است.

نمایش ساعت و تاریخ ضبط فیلم روی تصاویر

همانند یک سیستم دوربین مداربسته شما تاریخ و ساعت وقوع رویداد را تصاویر ضبط شده مشاهده خواهید کرد.

هوشمند سازی مدیریت ذخیره سازی

شما می توانید در کامپیوتر پوشه ای را برای ذخیره تصاویر دوربین مشخص کنید و میزان حجم آن را با انجام تنظیماتی هوشمند کنید بطوریکه شما مشخص می کنید که حجم این پوشه از ۵ گیگ بیشتر نشه که در اینصورت با اضافه شدن فایل های جدید فایل های قدیمی تر پاک می شوند. درست مثل یک سیستم دوربین مداربسته.

آموزش تمام مراحل بصورت تصویری و توضیحات جزئی

تمام مطالبی که در این کتاب شرح داده شده است بدون استثنا، همگی بصورت تصویری و دارای توضیحات جز به جز هستند. در صورت وجود هرگونه مشکل هم ما شما را پشتیبانی می کنیم.


مشاهده بصورت آنلاین و مستقیم

حالا شما این را در نظر بگیرید که در هر جاییکه موبایل شما خط می دهد و به اینترنت متصل است می توانید مکان مورد نظر خودتون 

را ببینید.با خیالی آسوده امنیت خرید کنید !Powered by WebGozar